Sistem gereksinimleri nelerdir?

Windows 7+ kullanılan bilgisayarlarda, ve OSX 10.12+ ve üstü sürümlerdeki Intel tabanlı Mac bilgisayarlarda izleyebilirsiniz. Ayrıca Android tablet ve telefonlarda Chrome, iPhone ve iPad’lerde ise Safari kullanarak izleyebilirsiniz. Linux cihazlar desteklenmemektedir ve gelecekte de desteklenmeyecektir. Geniş bant veya fiber internet bağlantısı kullanmanız gerekmektedir, çevirmeli ağ bağlantıları kullanılamamaktadır. Aşağıda detaylı gereksinimleri bulabilirsiniz.

Windows bilgisayarlar için gereksinimler nelerdir?

Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10.
İçerikler, PlayReady kullanan Microsoft Edge veya Internet Explorer 11 kullanılarak oynatılabilir. İçerikler Chrome, Firefox, veya Opera’da oynatılamaz.

Windows 7’deki Internet Explorer artık desteklenmemektedir. Geniş bant veya fiber internet bağlantısı kullanmanız gerekmektedir, çevirmeli ağ bağlantıları kullanılamamaktadır.

Geçici olarak Google Chrome, Firefox veya Opera’da şuanda kullanılamamaktadır-Mart 2021’de tekrar kullanılır hale gelmesi beklenmektedir.

Mac bilgisayarlar için gereksinimler nelerdir?

Mac OSX 10.12 veya daha güncel sürümler.
İçerikler, FairPlay kullanıldığı için Safari’de oynatılabilir.. İçerikler Chrome, Firefox, veya Opera’da oynatılamaz. Geniş bant veya fiber internet bağlantısı kullanmanız gerekmektedir, çevirmeli ağ bağlantıları kullanılamamaktadır.
Geçici olarak Google Chrome, Firefox veya Opera’da şuanda kullanılamamaktadır-Mart 2021’de tekrar kullanılır hale gelmesi beklenmektedir.

Linux cihazımda izleyebilir miyim?

Hayır, ne yazık ki içeriklerdeki güvenlik seviyesi sebebiyle, oynatıcımız Linux platformlarındaki playback’i desteklememektedir.

İçerikleri iPhone/iPad’imde izleyebilir miyim?

Evet, içerikleri iOS 11.2 veya daha güncel sürüme sahip cihazlarda Safari kullanarak izleyebilirsiniz. Eski sürümler desteklenmeyebileceğinden, tarayıcınızın da en güncel versiyonunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İçerikleri Android cihazımda izleyebilir miyim?

Evet, içerikleri Android 6.0 veya daha güncel sürüme sahip cihazlarda Chrome kullanarak izleyebilirsiniz. Eski sürümler desteklenmeyebileceğinden, tarayıcınızın da en güncel versiyonunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriklerimin hiçbirini yayınlayamıyorum, neden?

Yukarıdaki sistem gereksinimlerini kontrol ediniz. Tarayıcınızın en son sürüme güncellendiğinden emin olunuz. Yayın kalitesini internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlayan adaptif bitrate yayınını kullanıyoruz. ADSL bağlantısında istikrarlı HD yayın garantisi verilemediğinden, Yüksek Çözünürlüklü (HD) yayın için VDSL, kablolu veya fiber bağlantı kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Şifremi unutursam ne yapmalıyım?

Oturum Aç sayfasındaki Şifremi unuttum a tıklayın, hesap oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi girin. Sonrasında hesabınıza bir şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir.

Neden video oynatma yada durdurma tuşu tam olarak çalışmıyor?

Eğer internet bağlantınız kötü veya kesintili ise, playback sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Playback bitrate’ini düşürmeyi deneyin.

İçerikleri Chromecast yapabilir miyim?

Bilgisayar ve Mac cihazlardaki Chrome internet tarayıcılardan Chromecast yapamazsınız.